Fotokniha? Skvělá volba pro uchování fotek.
aktualita

Fotokniha? Skvělá volba pro uchování fotek.

Klasickým fotografickým albům pomalu odzvání. Rovnání do alb a popisování rukou už není to pravé… Své místo – a rozhodně zasloužené – si vydobyly  fotoknihy. Ale pozor. Není fotokniha jako fotokniha. Nabídka je poměrně velká a tak vybrat není jednoduché.

Já už několikrát vsadila na Saal-digital. Proč? Protože fotoknihy od nich jsou jiné. Výběr v různých vazeb, počtu stran a fotografií v matu či lesku není až tak neobvyklé. Když pak ale svůj výběr držíte jako hotový produkt v ruce, bytelně cítíte, že je vše úplně jinak než u ostatních fotoknih.

Desky jsou jemné a přitom tvrdé a kvalitní. Papír je pevný a fotografie mají naprosto skvělé barvy – zcela podle představ a dodaných podkladů. Vazba knihy je precizní. Fakt. Na těchto fotoknihách není co řešit. Jsou prostě výborně udělané a je znát německý cit pro detail a dokonalost.
Za vše mluví i fakt, že se knihy líbí i všem mým zákazníkům, kteří je na schůzkách vždy prohlíží.
Mohu-li tedy za sebe doporučit, Saal-digital je mým favoritem. A bonus navíc? Rychlé zpracování buď v šablonách, nebo pro profíky v editorech. A snad ještě rychlejší dodání.

Takže, pokud vám doma leží fotky jen v počítači, prostě je proberte, zpracujte a udělejte sobě, nebo někomu blízkému krásnou památku.

 

 

TOP