PRVNÍ JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI
Jóga

PRVNÍ JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI

Pohodový víkend plný jógy, meditace, relaxace, zajímavých témat a odpočinku se odehrál 22. – 23. července 2017. První Jóga kemp v Českém ráji jsme připravili se zkušenými instruktorkami jógy, které vás celým dnem provedly, posunuly hranice cvičících, ukázaly další cesty jógy a nabily nás energií.

[mk_blockquote style=“line-style“ text_size=“16″ align=“left“ width=“1/1″ el_position=“first last“]Přijďte se nabít i Vy a užít si nezapomenutelný Jóga kemp 2018.[/mk_blockquote]

Součástí kempu byly lekce jógy, zajímavé přednášky na téma vitariánství, energií a meditací se zkušenými lektory a další doprovodný program. Poslední cvičení před 22. hodinou je Večerní pozdrav Měsíci. Zájemci přespali ve vlastních stanech, nebo pod plachtami, které pro cvičící budou k dispozici po celý den. V neděli ráno pak proběhla úžasná Osho Meditace a příjemné probuzení se závěrečným jógovým cvičením. Atmosféru a prožitek z cvičení umocnilo nádherné místo v zahradě Penzionu Recall pod hradem Trosky se silnou pozitivní energií.

FOTOGALERIE

Informace na www.jogakempvceskemraji.cz

 

TOP