REFERENCE & SLUŽBY & O MNĚ

Jitka Maděrová
• • • fotografka • • •

SLUŽBY

Specializuji se na fotografování svateb, akcí (hudba, divadlo, …), portrétů a produktů.

Váš svatební den je speciálním dnem i pro mne… Tento den věnuji pouze fotografování vaší svatby, nikam nepospíchám. Zdokumentuji a zachytím okamžiky, na které budete vzpomínat po celý svůj život. Protože vaše vzpomínky a fotografie zůstanou…

Ateliérové fotografování poskytuji v mém plně vybaveném ateliéru v Turnověnabízím fotografování dětí (jakéhokoliv věku), rodinné fotografování, newborn, těhotenské fotografování, párů (ateliér nebo exteriér – rande fotky), jednotlivců i skupin, domácích mazlíčků…. Čeká vás útulné prostředí fotoateliéru, kde se budete cítit příjemně, dostatek času na fotografování, které si spolu užijeme… a samozřejmě výsledné fotografie :-)

Nabízím fotografování:

• VAŠEHO SVATEBNÍHO DNE
V ATELIÉRU (Turnov) – rodinná fotografie, portréty, newborn…
AKCÍ (oslavy, významné události vaší rodiny…)
KONCERTŮ
DIVADELNÍCH PŘEDSTAVENÍ
PORTRÉTŮ (akty, budouire, děti, dvojice, těhotenské, portréty, sportovní portrét…) – exteriér, ateliér, specifický interiér
PRODUKTŮ (produktová fotografie pro využití na webové stránky, e-shopy, pro tiskové materiály, grafiky apod..)
INTERIÉRŮ (penziony, hotely, restaurace…)

… V případě, že chcete objednat fotografování, potřebujete více informací, nebo máte jiný specifický požadavek na fotografické služby, neváhejte mne kontaktovat.

VŠECHNY DRUHY FOTOGRAFOVÁNÍ MŮŽETE TAKÉ DAROVAT – DÁRKOVÉ POUKAZY

O MNĚ

Fotografií se zabývám více než 15 let. Fotografuji především v oblasti Českého ráje a okolí, ale není problém domluvit jakoukoliv lokalitu v rámci celé České republiky. Mým cílem je naslouchat přáním zákazníka a vytvořit pro něho fotografie, které ho budou bavit a budou užitečné.

REFERENCE:

noviny Český ráj v akci, festival hudební a divadelní Sedmihorské léto, Joga kemp v Českém ráji, kabelky a bytové doplňky kukuDESIGN, Penzion Recall v Českém ráji, Stylové domy, dřevěné hračky Parrot, Parrot Home, Musicfoto.net, Kinghouse, s.r.o., kapela Kryštof, květinový obchod Kvítka od Barborky, Harmonie Bedřichov….

KONTAKTUJTE MNE

MÁTE-LI DOTAZ, NEBO KONKRÉTNÍ POPTÁVKU…

Do kontaktního formuláře (nebo do e-mailu: jitka @ jitkamaderova.com)

prosím napište o jaké fotografování se jedná. V případě svatby je důležité sdělit mi termín svatby, Vaše přibližné představy o fotografování (rozsah) a místo fotografování. Ideálně, pokud mi rovnou napíšete i několik termínů, kdy by se vám hodila nezávazná osobní schůzka (Turnov), časově jsem schopna se přizpůsobit, možné jsou i víkendy. Prosím, připište i Vaše telefonní číslo. Děkuji.

    TOP