O MNĚ & SLUŽBY & REFERENCE

Jitka Maděrová
• • • fotografka • • •

SLUŽBY

Specializuji se na fotografování svateb, akcí (hudba, divadlo, …), portrétů a produktů. Osobní zábavou mi pak jsou i další specializace fotografie.

Váš svatební den je speciálním dnem i pro mne… Tento den věnuji pouze fotografování vaší svatby, nikam nepospíchám. Zdokumentuji a zachytím okamžiky, na které budete vzpomínat po celý svůj život. Protože vzpomínky a fotografie zůstanou…

Ateliérové fotografování poskytuji v mém plně vybaveném ateliéru v Turnově v nabídce fotografování dětí, newborn, těhotenských fotografií, párů (ateliér nebo exteriér – rande fotky), jednotlivců, rodinné fotografie i skupin, domácích mazlíčků…. Čeká vás příjemné prostředí, kde se budete cítit fajn, dostatek času na fotografování, které si spolu užijeme… a samozřejmě výsledné fotografie :-)

Nabízím fotografování:
• VAŠEHO SVATEBNÍHO DNE
V ATELIÉRU (Turnov) – rodinná fotografie, portréty, newborn…
AKCÍ (oslavy, významné události vaší rodiny…)
KONCERTŮ
DIVADELNÍCH PŘEDSTAVENÍ
PORTRÉTŮ (akty, budouire, děti, dvojice, těhotenské, portréty, sportovní portrét…) – exteriér, ateliér, specifický interiér
PRODUKTŮ (produktová fotografie pro využití na webové stránky, e-shopy, pro tiskové materiály, grafiky apod..)
INTERIÉRŮ (penziony, hotely, restaurace…)

… V případě, že chcete objednat fotografování, potřebujete více informací, nebo máte jiný specifický požadavek na fotografické služby, neváhejte mne kontaktovat.

VŠECHNY DRUHY FOTOGRAFOVÁNÍ MŮŽETE TAKÉ DAROVAT – DÁRKOVÉ POUKAZY

PORTFOLIO

najdete tady


O MNĚ

Fotografií se zabývám více než 15 let. Fotografuji především v oblasti Českého ráje a okolí, ale není problém domluvit jakoukoliv lokalitu v rámci celé České republiky. Mým cílem je naslouchat přáním zákazníka a vytvořit pro něho fotografie, které ho budou bavit a budou užitečné.

 

REFERENCE:

noviny Český ráj v akci, festival hudební a divadelní Sedmihorské léto, Joga kemp v Českém ráji, kabelky a bytové doplňky kukuDESIGN, Penzion Recall v Českém ráji, Stylové domy, dřevěné hračky Parrot, Parrot Home, Musicfoto.net, Kinghouse, s.r.o., kapela Kryštof, květinový obchod Kvítka od Barborky, Harmonie Bedřichov….

KONTAKTUJTE MNE

TOP