News & Blog

Vánoční fotografování 2021 – v ateliéru Turnov
8 Zář ’21 | aktualita

Vánoční fotografování 2021 – v ateliéru Turnov

Těšte se na stylové, útulné tématické vánoční fotografování v Ateliéru Turnov

Vánoční fotografování vašich dětí a celé rodiny je velice krásným a zábavným dárkem, a to jak pro samotné děti, tak i pro jejich rodinu (a určitě i pro babičky, dědečky…). Užijete si fotografování ve vánoční atmosféře v útulném ateliéru v Turnově. Získáte rodinné fotografie, které můžete použít nejen do rodinného alba, ale zároveň z nich můžete vytvořit kreativní pohlednice či kalendáře a obdarovat jimi své blízké. Na přání lze z fotografií udělat i PF 2022.

KDE: Ateliér Jitka Maděrová – Turnov (bližší informace po domluvě termínu)
KDY: začátek fotografování je od 1. listopadu 2021, konkrétní termíny a časy ladíme individuálně dle vašich možností (do poptávky prosím zadejte možné dny a časy, kdy se vám fotografování hodí). Konec vánočního fotografování 30. listopadu 2021. POZOR – POUZE OMEZENÝ POČET TERMÍNŮ!

PRO KOHO: pro vás a vaše děti (maximální počet – základní balíček) tj. 4-5 lidí (tj. 2 rodiče a max. 3 děti). V případě zájmu o větší vánoční fotografování (celá rodina, více dětí…) stačí zadat požadavek a individuálně se domluvíme.

CO NA FOTOGRAFOVÁNÍ POTŘEBUJEME: doporučuji sladit oblečení celé rodiny – v barvách: červené, bílé, béžové nebo zlaté. Ideální je oblečení jednobarevné bez výrazných motivů a nápisů (rušilo by scénu). Vyvarujte se prosím tmavým barvám, černé a tmavým odstínům. Oblečení s vánoční či zimní tematikou (pro děti zimní čepice, slavnostnější oblečení, rukavice…) je samozřejmě vítáno, doladí to celkovou atmosféru fotografie. Pro holčičky jsou vhodné šatičky a světlé punčochy, případně i svetřík. Pro chlapečky je ideální světlá košile a kalhoty s kšandami.

Pokud s sebou chcete vzít i něco svého (například tematickou oblíbenou hračku – jako je lední medvěd, hračka v doporučených barvách apod), pak samozřejmě dětem tyto hračky vezměte. Vždy je na fotografii skvělé, pokud jsou na ní “rekvizity”, které máte vy nebo vaše děti rády a patří do vašeho života.

BALÍČEK FOTOGRAFOVÁNÍ & CENÍK: 
Vánoční b
alíček 5ks fotografií – 790,-
doba fotografování: cca 20 min
• všechny fotografie dostanete upravené (v barvě + filtr – tj. min. 2 varianty), zasílám elektronicky
• vybíráte si dle vašich představ z online galerie, kde najdete všechny podařené (tj. bez mrknutí apod) fotografie. Výběr je na vás.
• v případě výběru vyššího počtu fotografií nad rámec balíčku – stojí pak každá další upravená fotografie 100 Kč/ks. Neupravené fotografie není možno poskytnout.
• po domluvě termínu zasílám fakturu, která zároveň slouží jako závazná rezervace termínu pro obě strany

REZERVUJTE SI SVŮJ TERMÍN TADY
těším se na vás :-)

 

úvodní foto: pouze ilustrační, neznázorňuje připravovanou vánoční scénu :-)

 

 

TOP