News & Blog

Vánoční fotografování 2023 – v ateliéru Turnov
24 Zář ’23 | aktualita

Vánoční fotografování 2023 – v ateliéru Turnov

DĚKUJI ZA VELKÝ ZÁJEM, AKTUÁLNĚ JSOU JIŽ VŠECHNY TERMÍNY OBSAZENÉ. REZERVACE TERMÍNŮ PROBÍHÁ každý rok BĚHEM ŘÍJNA. Budu se na vás těšit v roce 2024 :-)

Těšte se na stylové, útulné tématické vánoční fotografování v Ateliéru Turnov

Vánoční fotografování vašich dětí a celé rodiny je velice krásným a zábavným dárkem, a to jak pro samotné děti, tak i pro jejich rodinu (a určitě i pro babičky, dědečky…). Užijete si fotografování ve vánoční atmosféře v útulném ateliéru v Turnově. Získáte rodinné fotografie, které můžete použít nejen do rodinného alba, ale zároveň z nich můžete vytvořit kreativní pohlednice či kalendáře a obdarovat jimi své blízké. Na přání lze z fotografií udělat i PF 2024.

 

KDE: Ateliér Jitka Maděrová – Turnov (bližší informace po domluvě termínu)
KDY: začátek fotografování je od 1. listopadu 2022, konkrétní termíny a časy ladíme individuálně dle vašich možností (do poptávky prosím zadejte možné dny a časy, kdy se vám fotografování hodí). Konec vánočního fotografování 3. prosince 2023.

POZOR – POUZE OMEZENÝ POČET TERMÍNŮ!

PRO KOHO:
1) pro vás a vaše děti (maximální počet – základní balíček) tj. 4-5 lidí (tj. 2 rodiče a max. 3 děti). V případě zájmu o větší vánoční fotografování (celá rodina, více dětí…) stačí zadat požadavek a individuálně se domluvíme.
2) pro páry
3) sourozenci apod..

BALÍČEK VÁNOČNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ & CENÍK:

Vánoční balíček 5ks fotografií – 1090,-
Doba fotografování: 20 min
(v případě zájmu o větší balíček – více fotografií a delší focení – individuální domluva)

INFO K BALÍČKU:

• všechny fotografie dostanete upravené (v barvě + filtr – tj. min. 2 varianty), zasílám elektronicky
• vybíráte si dle vašich představ z online galerie, kde najdete všechny podařené (tj. bez mrknutí apod) fotografie. Výběr je na vás.
• v případě výběru vyššího počtu fotografií nad rámec balíčku – stojí pak každá další upravená fotografie 100 Kč/ks. Neupravené fotografie není možno poskytnout.
• po domluvě termínu zasílám fakturu, která zároveň slouží jako závazná rezervace termínu pro obě strany

Souhrn informací a podmínky k Vánočnímu fotografování najdete tady

CO NA FOTOGRAFOVÁNÍ POTŘEBUJEME:

• OBLEČENÍ: doporučuji sladit oblečení celé rodiny – ve světlých barvách: bílé, béžové nebo zlaté

Ideální je oblečení jednobarevné bez výrazných motivů a nápisů (rušilo by scénu). Vyvarujte se prosím tmavým barvám, černé a tmavým odstínům.

Oblečení s vánoční či zimní tematikou (pro děti zimní čepice, slavnostnější oblečení, rukavice…) je samozřejmě vítáno, doladí to celkovou atmosféru fotografie. Pro holčičky jsou vhodné světlé šatičky a světlé punčochy, případně i svetřík. Pro chlapečky je ideální světlá košile a kalhoty s kšandami. Ale kreativitě se meze nekladou :-) Především se držte barev a sladění, zbytek je na vás!

Pokud s sebou chcete vzít i něco svého (například tematickou oblíbenou hračku – jako je lední medvěd, hračka v doporučených barvách apod), pak samozřejmě dětem tyto hračky vezměte. Vždy je na fotografii skvělé, pokud jsou na ní „rekvizity“, které máte vy nebo vaše děti rády a patří do vašeho života.

PODROBNÉ INFO K FOTOGRAFOVÁNÍ BUDE ZASLÁNO INDIVIDUÁLNĚ PO DOMLUVĚ TERMÍNU – PŘED FOTOGRAFOVÁNÍM.

TOP